Cześć
Z przyczyn ode mnie niezależnych, musiałem pożegnać się z forum opartym o phpBB by Przemo (które nie jest już od dawna rozwijane i aktualizowane). Dokonałem więc migracji na zwykłe phpBB 3. Migracja taka niesie za sobą spore ryzyko (utrata postów, utrata użytkowników, uszkodzenie bazy danych itp.. Na szczęście udało mi się uniknąć tych problemów.

Pozostał tylko jeden problem, a mianowicie Wasze hasła. W phpBB by Przemo hasła te były inaczej kodowane, niż są w phpBB 3. Dlatego też Wasze hasła nie działają. Proszę więc podczas logowania o skorzystanie z opcji "Zapomniałem hasła". Otrzymacie wówczas w mailu instrukcje resetu hasła. W razie problemów, proszę o kontakt ze mną pod adresem konraf@aztec.pl

Latanie po polach, górach etc.

Tutaj dyskutujemy na tematy niekoniecznie związane z lotnictwem.
jacops
Cadet
Cadet
Skąd jesteś: EPWA

Latanie po polach, górach etc.

Post autor: jacops »

Cześć,

czy są tu jacyś inni wariaci co latają nie tylko w chmurach ale też np. biegają, uprawiają marszo-biegi górskie ://

Ja coś tam czasami dymam, preferuję takie nieco dłuższe kawałki +100km (Mnich, Łemkowyna, Stumilak) - jako "czołg" zyskuję nad innymi od ok. 70km
Wiadome... w tym roku nieco mniej tego jest, ale wraca nadzieja, że się to zmieni i może będzie okazja spotkać na imprezach biegowych jakieś bratnie dusze VS ?
Pozdrawiam,
Arek
EB001 ;)
ODPOWIEDZ